Fotokoutek na svatbu

Svatební fotokoutek je skvělým doplňkem většiny svateb. Jaké jsou druhy fotokoutků a jak si vybrat ten správný?

Existuje celá řada možností - od jednoúčelových zařízení (polaroid, instax) přes fotobudky až po mobilní fotoateliéry. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Značné!

Polaroid a instax jsou malé a kompaktní, ale fotografie jsou malé, ne příliš kvalitní a hlavně nebarvostálé - vystavená fotografie po několika týdnech začne blednout a za několik měsíců na fotografii není vůbec nic. Další nevýhodou je také finanční náročnost - materiál na jednu fotografii vychází zhruba na Kč 30,-.

Fotobudky již většinou pracují s kvalitními fototiskárnami, nicméně chybí zde “lidský faktor” a zpravidla i možnost výběru fotografie, která bude vytištěna.

Náš fotokoutek je jiný - jedná se o mobilní fotoateliér, který za Vámi přijede na Vaší svatbu. Náš svatební fotokoutek se skládá z profesionálních zábleskových světel, fotografického pozadí a hostům je k dispozici samozřejmě široký výběr rekvizit jak se svatební tématikou, tak i zábavné - paruky, klobouky atd. Součástí fotokoutku je také profesionální termosublimační tiskárna, která přímo na místě vyhotoví fotografie.

Náš svatební fotokoutek obsluhují dva lidé - fotograf a tiskař. Hosté jsou tedy nejprve vyfocení profesionálním fotografem a poté si na monitoru vyberou fotografie, které se vytisknou. Hosté si tedy mohou vybrat pouze ty fotografie, které se jim líbí.

Jako jedni z mála nabízíme výrobu fotoalba z vyhotovených fotografií, a to bez jakéhokoli příplatku. Vy dodáte pouze album a o vše ostatní se postaráme my. Chcete vědět více o svatebním fotoalbu? Ozvěte se nám a rádi vám povíme více.

A jaká je cena svatebního fotokoutku od SvatbaTeam.cz? V případě, že si objednáte pouze fotokoutek, činí cena Kč 9 000,-. Pokud se rozhodnete využít jakékoliv naše další služby (fotografování svatby, natáčení svatby), činí cena Kč 7 000,-.

Veškeré fotografie v elektronické podobě jsou samozřejmostí.

Svatební fotokoutek SvatbaTeam.cz nabízí:

  • 2 hodiny na Vaší svatbě
  • neomezený počet vytištěných fotografií
  • personál (fotograf + tiskař)
  • technické zajištění (fotoaparát, pozadí, záblesková světla, tiskárny atd.)
  • bohatý výběr rekvizit (svatebních i zábavných)
  • výroba svatebního fotoalba
  • cena od Kč 7 000,-

Pro další informace nebo rezervace termínu nás můžete kdykoliv kontaktovat.