Svatební kameraman

Svatební kameraman je jeden z mála lidí, kteří nepatří do rodiny nebo okruhu přátel a zároveň s Vámi bude od rána do večera. Měl by to být tedy někdo, kdo nejen zvládá své řemeslo, ale zároveň si budete vyhovovat i lidsky. Pokud bude kameraman skvěle ovládat kameru, ale osobně si nesednete, nebude to optimální situace. Stejně tak to ale nebude fungovat ani opačně - skvělý společník bez řemeslného kumštu Vám krásné svatební video také neodevzdá.

Při výběru svatebního kameramana by měl rozhodovat mix řemeslné profesionality, lidského a osobního přístupu a samozřejmě ceny. Vždy chtějte vidět ukázky prací, termíny dodání svatebního videa a pokud je to jen trochu možné, sejděte se s kameramanem ještě před samotným natáčením. Profesionální svatební kameraman Vám tuto schůzku sám nabídne - pro obě strany je důležité se navzájem poznat, seznámit se s programem svatby a pokud je kameraman opravdu dobrý, může Vám díky svým zkušenostem ve spoustě věcí pomoct a poradit.

Nesmírně důležitá je souhra mezi svatebním kameramanem a svatebním fotografem. Pokud se mezi sebou znají a vědí, jak ten druhý pracuje, je tím zaručeno jak skvělé svatební video, tak i nádherné svatební fotky. Z toho důvodu si Vám dovoluji doporučit svého kolegu, se kterým tvoříme sehraný tým prověřený mnohaletou praxí.

Abychom Vám ulehčili výběr správného svatebního kameramana a svatebního fotografa, připravili jsme pro Vás malý návod - Desatero výběru svatebního kameramana / fotografa. Toto desatero vzniklo na základě našich mnohaletých zkušeností a věříme, že Vám může při výběru pomoct.

A pokud byste chtěli na svou svatbu originální zábavu, dovolujeme si Vám nabídnout náš svatební fotokoutek. Svatební hosté si tak budou moci odnést památku v podobě fotografie vytištěné na profesionální tiskárně a navíc si užít spoustu zábavy nejen s širokým výběrem svatebních rekvizit.